1 / 1
Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена
По Договор
13.08.2022 19:29

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш вселива, можна е и замена.
За повеќе информации на тел. 076678967 во секое време.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

****
Потврден огласувач
075351366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам