1 / 8
Lifan 50cc
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2018 17:41

Делчево / Делчево

Se prodava skuter Lifan 50cc vo odlicna sostojba reg.so dokumenti bez nikakva manaa
Ima pominati samo 4000km
Moze zamena za Aprilia sr50 so moja doplata .
Za poveke inf. 070 368 239

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070368239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам