1 / 12
MERCEDES BENZ R280 CDI
12.800 €
27.01.2023 18:04

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

R 280

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes R 280 CDI
- 248000 км
- 2997 см3
- 140 kw ( 190 PS )
- Дизел
- 7 седишта
- 4 /5 врати
- Автоматик
- 05/2008 г.
- Црна металик
- Климаавтоматик
- Навигација
- АВS
- ESP
- Бордкомпјутер
- СD шаржер
- Isofix
- Паркинг сензори
- EURO 4
- Сончев кров
ИНФО САМО НА : 076 282 213
076 282 213
076 282 213

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075426088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам