1 / 12
BMW 525tds
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2019 09:31

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

BMW 525 tds vo super sostojba
So dva para al bandasi Novi zimski I Novi letni gumi redovno servisirana I odrazuvana registrirana cela godina do 20-12-2019gidina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bojan
Потврден огласувач
070326525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам