1 / 8
Kuka vednas vseliva
23.000 €
25.000 €
24.05.2023 11:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1983

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Maksut Sadik br.58

Prodavam kuka renovirana polunamestena.kukata e izolirana so stiropor fasada renovirano kupatilo 72m2 kukata se naoga vo Topana vo romskoto maalo itno

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dino
Потврден огласувач
070712364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам