1 / 12
Опрема Инвентар за Маркет Продавница
1 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2019 16:34

Гази Баба / Скопје

Се продаваат :
Полици со фиока 168/90/45 цена со ддв 2500
Полици 140/90/45 цена со ддв 2000
Полици дрво натурал полукружни цена со ддв 3000 ден
Колички за пазарење иноксни цена со ддв 2500
Корпи пластични за пазарење 20 литарски волумен 300 ден со ддв
x3 Фискални печатачи Synergy PF500 цена со ддв 8990 користен макс 2 год
x3 Фиоки за пари , Cash drawer large HS-410A цена 2000 ден со ддв
Synergy Digital Pole Display, 15mm цена 1500 со ддв
x5 ФИСКАЛНИ ПРИНТЕРИ FX1200C од ДАВИД компјутери цена 6000 со ддв
Разладна Витрина Фрижидер
Vertikalna vitrina otvorena za +4°C temperatura za
mlecni proizvodi, so 5+1 raftovi, i sekoj raft e so
osvetlenje i rešetki, model "EXPO" 245/97/210
цена со ддв 68990 ден
Motor za dvete vitrini, model Coopeland 50, 4kW
цена со ддв 15500
Дополнително има и Ваги , Метални полици , вилушкар, кутии за рефус продажба на храна, и др.


Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
076338007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам