1 / 4
Продавам ТАЈФУН за греење
700 €
05.11.2018 17:21

Штип / Штип

Тајфунот е на нафтен бренер , грејна мокност е 500 квадрати .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
077957215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам