1 / 4
REFRAKTOMETAR ZA MERENJE NA ANTIFRIZ,AKOMULATOR,I TECNOST
1.700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 19:12

Кочани / Кочани

Se prodava nov Refraktometar za merenje. Na antifriz, tecnost, seker

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078290453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам