1 / 5
Dukan
2 МКД
06.08.2021 10:24

Штип / Штип

Квадратура:

300 m²

Греење:

Дрва

Dukanot.e.na.ubava.lokacija.pogoden.za.sekakva.namena.dostapno.za.utovar.i.istovar.so.patking.mesto 300 kv

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oliver
Потврден огласувач
078316242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам