1 / 6
MAXELL USB 32 GB - Novi
360 МКД
04.12.2018 10:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame novi usb stikovi Maxell 32 GB.

Cena: 360 denari.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од: Претпријатие

PREMIUM
Потврден огласувач
023232488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам