Niva vo s. Marvinci
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2020 09:35

Валандово

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor.
Broj za kontakt: 071448357 - Nestor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
070209103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам