1 / 6
СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ДО РЕСТОРАН ЈАВОР ВО МРЗЕНЦИ
1.000 МКД
31.03.2022 11:39

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат парцели градежно земјиште во с.Мрзенци со вкупна површина од 6,000м2 или поединечно
Една парцела
КП495, 2 декри
КП472, 4 декари
ЛОКАЦИЈАТА Се наоѓаат веднаш спроти познат угостителски објект Јавор Џоко Мрзенци излегуваат на сам локален пат во с. Мрзенци.
Парцелите , ги поседуваат сите документи и чист имотен лист се продаваат заедно или одвоено.
МОЖЕ да се гради објект како Ресторант,Ресторант за свадби, Мотел,Куќа, Апартмани и сл

ЕКСТРА ЦЕНА ЗА ЦЕЛ ПЛАЦ 6 ДЕКАРИ!

КП 495, 2 декари (Цена 31.707евра )
КП 472 поединачно 1 декар 17.000 евра
За останатото, договор
тел 070-526-501 СашоКатегорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

qqq
Потврден огласувач
070526501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам