1 / 10
Se prodava Kombe za Delovi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2018 13:57

Гостивар / Гостивар

Prodavam kombe Renault Trafic 2007 godina.
Ima pominato 63.000 km, kilometrazha so garancija.
Full oprema, 2500 kubika.

Telefon: 070-215-882 Mladen.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
070215882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам