1 / 6
MERCEDES A170CDI 2004 GODINA
2.600 €
09.11.2018 17:24

Пехчево / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks


*SE PRODAVA MERCEDES A170 CDI SO MOTOR 1.7 CDI 70KW (95 KS) ELEGANCE OPREMA:

--KLIMA
-- SERVO VOLAN
--ABS
--ESP\ASR
--AIRBAGS
--CENTRALNO SO DALECINSKO
--ALUMINIUMSKI FELNI SO 4 LETNI GUMI
-- CELICNI FELNI SO 4 ZIMSKI GUMI
-- ELEKTRONIKA NA STAKLA
--GREACI NA SEDISTA
-- GREACI NA RETROVIZORI
* VOZILOTO E REGISTRIRANO DO AVGUST 2019 GODINA.
*NOV AKOLUMATOR
*SMENETO ULJE I FILTER PRED 500 KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vasko
Потврден огласувач
072307838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам