1 / 4
Elektricar za montiranje i instaliranje
10 €
Цената не е фиксна
26.06.2022 10:38

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Поправка и замена на:
табли
осигурачи
прекинувачи
шуковци
фид склопки
монтиранје на секаков вид галантерија и лустери

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076473443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам