1 / 2
ZAVESA OD TALIJA
100 МКД
Цената не е фиксна
04.09.2021 09:36

Аеродром / Скопје

Dimenzii 2m sirina so nabor
Za kornez od 2 m.
Zavesata e siena vo Talija(najdobar brend na zavezi po merka)
Poradi preseluvanje dimenziite poveke ne ni odgovaraat
Cenata na zavesata e pred 1 god.250 evra no jas ja davam za 100 EU komplet so dolna zavesa i draper
Tel.077 535 201

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам