1 / 3
Digitalen tajmer na 12V 16A
1.000 МКД
31.05.2021 15:08

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Digitalen tajmer, raboti na akumulator 12v. Nacin na programiranje: 17 pati na den ili vo nedelata. Minimalno vreme na vklucuvanje-isklucuvanje: 1min. Vklucuva i isklucuva uredi koi rabotat na 12v. Memorija na programiranoto: 6 meseci. Rabotna temperatura: -10 do +40. Pogoden za objekti, kade nema mrezna elektricna energija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077854325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам