1 / 9
BMV 320
7.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2018 23:44

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Registrirano
Servisirano
Novi gumi
Vo odlicna sostojba.
Tel za kontakt 072 251 015 Mende .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075431549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам