1 / 2
Батерија за Prestigio 4500
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 11:01

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова некористена батерија за мобилен телефон Prestigio 4500

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Ivanovski
Потврден огласувач
070311955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам