1 / 5
Kombajn
По Договор
09.05.2020 19:04

Свети Николе / Свети Николе

se prodava kombajn NEW HOLLAND 8030
heder 3.0m , motor FORD vo odlicna sostojba
cena po dogovor

се продава и сено-обраќач марка Сонце и сецкалица за слама

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Владо Наков
Потврден огласувач
072240958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам