1 / 9
Se prodava ford tranzit
1 €
29.11.2018 13:00

Берово / Берово

Se prodava ford tranzit 2003 godina 2.0motor Kombeto e registration do 6misec 2019 smeneto ulje I site filter kombeto e tip top ......
078366550
Cena po dogovr

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
078342554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам