1 / 7
Ford fokus
1.600 €
30.11.2018 13:00

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Ford fokus 1.8TDI 66KW KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SMENET REBREST KAIS ULJE I SITE FILTRI IMA 4ZIMSKI GUMI I REGISTIRANA
SAMO NA OVOJ BROJ
078366550

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
078342554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам