1 / 3
TUNER AMPLIFIER SUBWOOFER CD PLAYER DECK
1 €
19.11.2018 09:14

Карпош / Скопје

ONKYO Integra - Vintage TUNER
Model: T-9060
Cena = 135 eur
Redok primerok, mnogu kvaliteten Tuner, za onie audiofili sto sakaat Vintage komponenti!! Prv gazda, dobro socuvan i malku koristen.

Pioneer SUBWOOFER
Model: S-W110S
Cena = 95 eur
Prv gazda, kupen od Makpetrol (210 eur) upotrebuvan mnogu malku, srebrena boja.

Technics AMPLIFIER
Model: SU-V470
Cena = 85 eur
Prv gazda, malku koristen samo vo domasni uslovi.

Technics DECK
Model: RS-B565
Cena = 75 eur
Prv gazda, mnoooogu malku koristen, kako nov!!

Technics CD PLAYER
Model: SL-PG380A
Cena = 35 eur
Prv gazda, mnogu malku koristen, no povremeno ima problem so citanje na diskovi!?

Telefon za kontakt: 072 321 710

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
070248800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам