1 / 11
Se iznajmuva industriski objekt 500m2
По Договор
08.12.2022 17:38

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2 , Soblekuvalna , Kujna , Parno greenje i Klimatizacija , Lokacija Industriski Pat vo blizina na javor distributiven centar , cena po dogovor

Po potreba uste 215 m2 magacinski prostor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
070269030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам