1 / 3
Bedz brosh sat saat casovnik za medicinski personal
250 МКД
Цената е фиксна
26.05.2020 01:03

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Часовник беџ/брош наменет за закачување за облеката за лица кои не можат/смета да носат часовници и накит на рацете.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам