1 / 12
Opel kadet oldtajmer registriran
1.500 €
Цената е фиксна
07.02.2023 19:31

Македонски Брод

Марка:

Opel

Модел:

Kadett

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

PRODAVAM OPEL KADET-B REG.do 08-2019 cena po dogovor pali vozi opelot e vo dobra kondicija go vozam sekojdnevno moze i zamena za drugo vozilo na slikive so portokalova boja istiot Kadet po restavracija no cenata bi bila dosta povisoka sto znaci seuste ne e restavriran i go prodavam ne restavriran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070931070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам