1 / 6
SHITET SHTËPI ME LOKAL ME FLET POSEDIM NE FUSHË TOPHANE
По Договор
21.10.2020 20:46

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

417 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

417 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

FUSHË TOPHANE

Shitet shtepi me lokal me siperfaqe prej 417m 2 me fletposedim.
Shtepia gjendet ne Fushë Tophane përball xhamijës se re.
Lokal me magacin 190 m 2.
Për banim 227 m2 per banim.
Shtëpia shitet me gjitha pajisjet .
Ka 4 dhoma gjumi,sallon me kuzhinë dhe dy banjo
Çmimi sipas marëveshjes ose 1000 euro m2
Pergjigjemi vetem ne viber.
Kontakt tel:00389 78-342-645
0038970- 263894

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

GOLF3
Потврден огласувач
070534802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам