1 / 2
Kompjuter i7 i5 i3
20.000 МКД
Цената не е фиксна
15.11.2018 19:37

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

--i7 3770k 3.40 ghz
Gigabyte GA-Z77X-D3H
Corsair 16gb ram 2400mhz
Asus Dual gtx 1060 3gb
Gigabyte 750w powersupply--37000den
--i7 2600k 3.40ghz
Asus saberthoot p67
Kingston 16gb ram 2400mhz
Asus strix 970 4gb
Cooler master v 1000w power supply
Cooler master storm sniper CASE--32000den
--Intel i5 3570k 3.40ghz
Gigabyte GA-Z77X-UD3H
Corsair 16gb ram 1600mhz
Gigabyte gtx 750ti 2gb
Gigabyte Odin 600w power supply--26000den
--Intel i3 3240 3.40ghz
Asus H61M-Plus
Corsair 8gb ram 1600mhz
Gigabyte gt 730 2gb
Deepcool DA 700w power supply--20000den
Site imat 1tb hard disk
ssd apacer 480gb 8000den
Јас и мојот брат ги поседуваме компјутерите
ние сакаме да ги продадеме затоа што купивме нови
тие никогаш не се оверклокувани
тие никогаш не биле злоупотребувани
тие се во совршена форма
Gratis imate DEEPCOOL neptwin
i 5 led BLUE fanovi

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Imran
Illindenska bllok 82 a3 28
Потврден огласувач
072574087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам