1 / 2
Лиценцирано Сметководствено Биро!!!
По Договор
21.11.2019 14:23

Гостивар / Гостивар

Сметководствено Биро Арс Пром ДОО Гостивар со 30 годишно работно искуство поседува лиценци за овластени сметководители и лиценца за друштво за вршење сметководствени услуги ви нуди:
* Даночно советување
* Регистрација на фирми
* Изработка на годишни сметки
* Подготовка на секакви даночни пријави
* Пресметка на плати
* Целокупни сметководствени услуги - финансиско и материјално сметководство
* увоз-извоз ( девизно работење)
* Фискализација
* М1/М2 - пријави и одјави на вработени во АВРМ
* Изработка на калкулации и ПЛТ
* Благајничко работење
* Секаков вид услуги кон УЈП и Централен Регистар
* Припрема на секаков вид документација потребна во банка или друга институција

Посветете повеќе време на вашиот бизнис, оставете на нас да ги решиме вашите административни главоболки.

Целосна заштита пред УЈП и ИСОС гаранција со договор за сметководствени услуги и 4 лиценци за овластени сметководители и друштво за вршење на сметководствени услуги.

контакт: Овластен сметководител м-р Марјан Арсоски 077/494-007
ars_prom@yahoo.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
077494007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам