1 / 12
SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA DZON KENEDI-CAIR
1 €
07.09.2021 10:33

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

89 m²

Греење:

Нема

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

CAIR-DZON KENEDI

AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA TROSOBEN STAN NA UL DZON KENEDI,BLIZU POSTATA.STANOT E NA 6/6 KAT,SO LIFT,JUGOZAPADNA ORIENTACIJA.SO DVE SPALNI,2 TOALETA DVE TERASI.ODLICNO SOCUVAN STAN,SMENETI PROZORCI.PO IMOTEN LIST 80m2+9 m2 TERASA
CENA PO DOGOVOR + 1% AGENCISKA PROVIZIJA

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

(Agencija FAMILY HOUSE)
Skopje
Потврден огласувач
078 430 293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам