1 / 12
Hemisko Cistenje i Poliranje
По Договор
01.06.2022 09:30

Куманово / Куманово

Чистењето се врши со современи хемиски средства и професионални машини.
Повеќе инфорамации на броевите
078-210-049 070-317-356

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078 210 049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам