1 / 4
Часови за музичка едукација
300 МКД
16.11.2018 17:47

Кисела Вода / Скопје

Давам часови по клавир за нижо и средно обрзование. Исто така часови за солфеж, теорија и хармонија за нижо и средно образование.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Bojana
Потврден огласувач
070338206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам