1 / 5
Se prodava motorna pila
150 €
Цената не е фиксна
07.12.2018 07:51

Македонски Брод

Марка:

Audi

Модел:

200

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Se prodava motorna pila villager pilata e ganc nova so 1 god garancija sila na motor e 1,84kw zamenuvat stihl 23 se prodava povolno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
078206802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам