1 / 5
Se prodava kukja vo Sveti Nikole
36.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2019 09:58

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

174 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

386 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Pitu Guli 41 (Indira Gandi)

Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto 386m2 vo mirna oblast, so dve ploci, ima i materijal za pokrivanje cena sose materijalot 39.000€.
Parcela 11296
Mob. 078 719 284 Delco

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
77884422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам