1 / 1
Lenovo B50-30 Palmrest
2.000 МКД
Цената е фиксна
31.05.2022 11:09

Карпош / Скопје

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
070590308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам