1 / 9
Masej ferguson 65
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2018 19:24

Демир Хисар

traktorot e vo ispravna sostojba i servisiran
070 381502
Goran

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goran
Demir hisar
Потврден огласувач
070381502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам