1 / 3
Tikvi Pecenki
10 МКД
18.11.2018 19:30

Куманово / Куманово

Prodavam okolu 3t tikvi pecenki.

Odlicen kvalitet.
Odgledani daleku od grad i industriski zoni vo cista sredina.

Telefon: 077 530 161

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Veljko
Потврден огласувач
077530161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам