1 / 1
Билијард 8ка Америчќи
1.500 €
Цената не е фиксна
01.04.2022 23:43

Струмица / Струмица

Билијард8ка-Nadvoresno po vasa zelba moze da go menite enterierot na bilijardot /потекло Amerika/ cena 1500 евра moze zamena po dogovor ,повеќе информаци на
тел:077-725-222

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
077725222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам