Logo

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ОХРИД ВО НОВА СТАНБЕНА ЗГРАДА

Број на оглас: 3083776 | Објавен на: 29.06.2020, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 56 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Булевар Туристичка

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продажба на станови во нова станбена зграда во Охрид, на Булевар Туристичка, во нова населба, во непосредна близина на бензинската пумпа Окта.
Врвен квалитет и поволни цени во тек на градба.
Контакт телефон за подетални информации:
071 36 12 16
website: inferro.mk

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

  Ines

Потврден огласувач