1 / 8
PASSAT 5 1.9 TDI 2001god.
2.650 €
05.06.2019 14:56

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Passat 5 1.9 TDI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078470087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам