1 / 5
Racki za lopati / Рачки за лопати
1 МКД
19.11.2018 22:58

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Рачки за лопати изработени од буково дрво.
f38mm x 1.2m

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
072269886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам