avtodizalicar
1 €
04.02.2020 13:00

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Barame avtodizalicar, ili vozac so C kategorija koj bi go osposobile kako rakuvac na avtodigalka-kran. Plata redovna

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
070596679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам