1 / 3
Garnitura za dnevna soba skoro neupotrebena
220 €
Цената е фиксна
20.11.2018 16:03

Кичево

troset dvoset i fotelja crvena boja,mnogu kvalitetni i mnogu socuvani so mekanizam za spienje.
Moze da se upotrebat i za kancellarija isto taka i za dnevna soba.
Dostava ne pravam.Slobodno mojte da gi videte i da si gi zemete

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Ali
Потврден огласувач
071991195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам