1 / 11
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004 god..
По Договор
22.01.2020 11:22

Пехчево / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004god..So ful oprema:El-stakla,El-Retrovzori,ABS, ESP, Airbag,Centralno zaklucuvanje,Bord kompjuter,Realni 192.400km..Smeneto kaisi,vodna pumpa,ulje,filtri..Registrirana do sredina na 4 mesec 2022 godina. So mnogu mala potrosuvacka 4L na 100km,so 4 letni gumi + 4 novi zimni gumi so bandazi...Kolata e uvezena od italija i e mnogu zdrava nema nikakvi skapanici i e vo mnogu dobra vozna sostojba,nema nikakvi problemi pali vozi..
BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI.
Odgovaram i na viber.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам