1 / 12
Komplet delovi za Peugeot 206 SW 2004 godina
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 20:17

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

206SW

Tип на делови:

Делови за каросерија

Komplet delovi za Peugeot 206 SW 2004 godina
-motor i menuvac(komplet opozaren)
-vnatresen enterier( dobro socuvan)
Telefon 075 620 788 i 02 2611 547
-sal tabla komplet
-volan i site dodatoci
-karoseriski delovi(vrati,krila i se drugo
-stakla site i mehanizam za prozori
-zadni zmigavci
-peta vrata komplet
-zaden branik
-zaden trap so dobosi komplet

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mile Stojanovski
Потврден огласувач
075620788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам