1 / 4
Се продава Пинарело Парис
850 €
Цената не е фиксна
05.12.2018 13:00

Охрид / Охрид

Se prodava Pinarelo Paris Full carbon so celosna grupa campagnolo record cena 850 eur povejke info na tel 071352432

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
071352432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам