Logo

guma continental so bandaz 205 55 16 4x100 od opel astra

Број на оглас: 3086162 | Објавен на: 12.09.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam guma continental premium contact rezervna guma od opel astra h so bandaz..
Gumata i bandazot se novi

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач