Logo

Raketka Golf 5

Број на оглас: 3086176 | Објавен на: 11.12.2019, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Raketka za Golf 5 desna za brisaci.

100% ispravna

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Marjan