1 / 4
Mitchibushi Pajero 2.5 tdi motor
350 €
22.11.2022 21:06

Охрид / Охрид

Prodavam motor za Mitchibushi Pajero 2.5 tdi odgovara za Hyundai Galloper, Hyundai H1, i Hyundai H100.
Motorot e za remont (ne e zariban).

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам