1 / 5
NAMALUVANJE!!! Ekstra kvalitetni kozni cizmi za planinarenje
3.500 МКД
Цената е фиксна
31.03.2019 10:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na novi super kvalitetni kozni vodo otporni cizmi za planinarenje, lov i slicno, BR. 42, 43, 44, 45, 46 slicni vakvi kaj nas vo prodavnica za planinarska oprema cinat nad 8000d.

ZA PONISKA CENA NE ZVONETE!
NA SMS I VIBER NE VRAKAM!

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам